Zdeněk Weber, 40 let

Zdeněk Weber

Otec tří krásných dětí a manžel Šárky, spolutvůrce vize a mentor cesty JustLove, mentor projektu Cesta pravého muže, zakladatel hnutí Mužský kruh, průvodce hledáním vize, spolutvůrce projektu Vědomý lídr, podnikatel, cestovatel. Prostě velice aktivní muž.

Šárka Weberová

„Jsem žena, dcera, matka, partnerka, manželka, průvodkyně a jsem vetkaná do mnohem hustší vztahové sítě. Žiju život tady a teď, ve městě, v západní civilizaci, v 21. století, a to tak, jak nejlíp umím. Mám své názory, a jak sbírám životní zkušenosti, mýlím se a své názory měním. Dělám chyby a učím se z nich. Život je pro mě světlo i stín, radost i bolest, láska i strach. Někdy mám hlavu vysoko v nebi, někdy nevidím na krok pro husté křoví, avšak nohy stále na zemi a nedbale střídá levá pravou. Čistě pozitivní postoje mi v životě selhávají. Život je pro mě především lidský ve své nedokonalosti a zranitelnosti.

Vyzkoušela jsem toho v životě hodně. Řekli byste do mě, že jsem vystudovaná titulovaná ekonomka? Lákala mě kariéra v nadnárodních korporacích, cestovala jsem daleko, učila angličtinu, lektorovala aerobik a spinning, snažila se spolu-vést restauraci, přežila velké životní krize a vyrostla, absolvovala několikero osobnostně-rozvojových a terapeutických výcviků a nespočet českých i zahraničních workshopů.

Miluju hledání hlubokých souvislostí. Ty vztahové byly vždy mou vášní. Dává mi smysl se o to, co jsem v životě objevila, poznala, pochopila a ověřila si na sobě, zpátky dělit se světem, s vámi.

Nedávno jsem oslavila krásně kulaté 40. narozeniny a žiju ráda. Nejradši doma v Čechách.

Těším se na setkávání s vámi, ráda vás budu kousek vaší cesty láskyplně provázet.“

Šárka Weberová, 41 let