Osobní mentoring a koučink

Osobní mentoring a koučink slouží k ujasnění své situace, orientaci a správnému rozhodování. Pomáhá a podporuje klienta v nalézání nových řešení své situace a vede k hlubšímu porozumění sobě samotnému. Osobní mentoring a koučink není terapie, ale může mít terapeutický efekt. Mentoři mužského kruhu disponují různorodým vzděláním v oblastech mentoringu a koučinku, viz níže. Provádím klienty také individuálním vision questem.

Zdeněk Weber (1975), Praha

Provádím mentoring skrze pozorné naslouchání, reflexi příběhu, práci se změnou ztuhlých přesvědčení a konceptů, provádění skrze vlastní zkušenost a přesně mířené otázky a vedenou meditaci a s také s pomocí přírody a procházek. 

Absolvoval jsem výcvik v koučování ( koučink institut praha ) v neurolingvistickém programování ( Nlp institut Zorka Gajič ), Somatic experiencing - léčení traumatu ( SE institut čr ), Nature base psychology koučink ( USA ), Průvodce vision questem ( Condor clan org. ), council facilitator ( Echswege institut DE ).

Profesi průvodce a mentora provádím od roku 2008 a mám za sebou přes deset tisíc hodin vedení individuálních sezení a skupinových seminářů, pro veřejnost tak pro firmy a jejich lídry.

Osobní koučink a mentoring není tolik o metodách a dosaženém vzdělání, jako o zralosti, zkušenostech a integritě kouče a mentora.

Místo a cena

 • Osobní mentoring a koučink
  každý čtvrtek od 10 do 13h
 • Místo
  Zeleneč u Prahy, Praha - Východ,
  18 minut vlakem z Masarykova nádraží, či busem z Černého mostu.
 • Cena
  3 h - 3000 Kč (mentoring a terapie v přírodě)

Individiuální hledání vize

Individiuální hledání vize ( vision quest ) mám několik volných termínů pro osobní vedení skrze proces hledání vize v přírodě. Je to intenzivní čas ve dvou o samotě, také hodně času o samotě v přírodě. Odvezu vás na neznámé místo v přírodě a vrátíte se jako nový lidé. Tomuto předchází emailová a osobní příprava minimálně měsíc předem.

Více o individuálním provázení najdete ZDE.

"Hledání vize je znovuoživený přirozený proces hledání osobního životního poslání prostřednictvím dnů a nocí strávených v přírodě."